Arvustused Detoxic

 • Kristel
  Mul on tihti haige kõhuga, ja olid probleemid tool. Ma läksin spetsialisti, pärast paneb analüüsist selgus, et mul on parasiidid. Ilmselt seetõttu, et koer, kes elab kodus. Ravida ebameeldivad sümptomid, aitas . Kogu kapsel tuleb võtta iga päev. Nädal ma jälle aktiivselt jooksis hommikuti. Ja kuu analüüsid on kinnitanud, et usse ei ole.
  Detoxic
 • Janek
  Tekkinud ussid esimest korda. Ma ei saa aru, kuidas on nad suutnud ilmuda. Pärast mõtlesin, sain ma aru, et sõlmiti neid haarata mõned lõuna toores köögivili ja määrdunud puuviljadega. Olen kaotanud 8 kg lühikese perioodi jooksul. Mind vaevas pidev nõrkus ja peavalu. Siis läksin haiglasse, kuid tühi ravimid ei aidanud vabaneda ussid. Ma nägin reklaami Detoxic internetis. Otsustasin proovida, sest tervis on halvenenud. Lõpuks kuu jooksul pärast taotluse parasiidid on kadunud.
  Detoxic
 • Laura
  Minu laps sõlmiti lasteaias. Arstid on nimetanud parasiitidevastane ravimid. Aga poeg ei saanud neid juua, seda pidevalt tore neid ravimeid. Nad olid talumatult kibe. Sõbranna soovitas see, et ta oma lapse kuivatatud. Tellisin ravim veebilehel. Sai juua lapse. Tal on halb maitse ei ole, ja oksendamist, kas poega ei olnud. Kümme päeva on tehtud analüüsid, parasitaarsete munad ei leidnud.
  Detoxic
 • Kristo
  Detoxic töötab, pagendab parasiidid. Mulle see väga aitas, ma vabaneda Giardia. Pärast eemaldamist selle keha taastub. Üks tema eeliseid – taastada kahjustatud ussid kudedes. Mulle väga meeldib see toode, sest see on turvaline, ei ole kõrvaltoimeid.
  Detoxic
 • Tiina
  Tellitud ussid eemal kass. Ta mõnikord põgeneb tänavale. Kuskil sõlmiti ise, ja mulle tõi. Püüdsin ravida tavapäraste ravimeetoditega, mis on tellitud arst, aga halb nende kandis. Internetist leidis ravim Detoxic. Tellisin, lõigatud tema kuus. Ravim on hästi talutav. Analüüsid on näidanud, et ma olen nüüd terve.
  Detoxic
Hinnang Detoxic
4.7
10